Кандидати за кмет на община Балчик и на кметове на кметства

0
919

КАНДИДАТИ ЗА КМЕТ НА ОБЩИНАТА

 

№ 28 Красимир Ангелов Михайлов – Коалиция „Зелена партия и Социалдемократи”

№ 11 Петър Димитров Петров – ПП „Демократи за силна България”

№ 9    Ивелина Маринова Колева – ПП „Атака”

№ 25 Николай Добрев Ангелов – ИК

№ 24 Мирена Атанасова Протич – ИК

№ 14   Павел Иванов Павлов – ПП „Ред, законност и справедливост”

№ 2    Светомир Константинов Михайлов – ПП „ГЕРБ”

№ 7     Урал Джевджетов Бекиров – ПП „Движение за права и свободи”

 

КАНДИДАТИ ЗА КМЕТОВЕ НА КМЕТСТВА

кметство с.Кранево

№ 38   Румен Петков Николов – ИК

№ 30   Красимира Кирилова Любенова –  Коалиция „Единни за Община Балчик”

№ 2    Цветелина Благоева Белчева – ПП „ГЕРБ”

№ 28 Георги Иванов Раднев – Коалиция „Зелена партия и Социалдемократи”

кметство с.Соколово

№ 35 Минко Маринов Попов – ИК

№ 28 Марчо Марев Митев –  Коалиция „Зелена партия и Социалдемократи”

№  44 Юзджан Басри Ахмед – ПП „Български социалдемократи”

№ 30   Васил Керчев Липовански – Коалиция „Единни за Община Балчик”

№ 2     Веселин Георгиев Милчев – ПП „ГЕРБ”

кметство с.Оброчище

№ 32   Иван Петков Иванов – ПП „Обединен блок на труда – Българските лейбъристи”

№  41  Огнян Илиев Дервенов – ИК

№  44  Димо Стефанов Карамфилов – ПП „Български социалдемократи”

№  8   Стоил Илиев Николов – ПП „Българска социалистическа партия”

№  42 Стефан Георгиев Николов – ПП „НДСВ”

№  2    Данаил Петров Караджов – ПП „ГЕРБ”

№  28 Мария Стойкова Кирова – Коалиция „Зелена партия и Социалдемократи”

кметство с.Гурково

№  36 Тодор Иванов Георгиев – ИК

№  11 Каню Иванов Морянов – ПП „Демократи за силна България”

№  17 Ивайло Пламенов Джилянов – ПП „ВМРО-Българско национално движение”

кметство с.Ляхово

№  8    Емиш Мехмедова Реджебова Ляхово – ПП „Българска социалистическа партия”

№  7   Реджеб Ибрямов Реджебов – ПП „Движение за права и свободи”

№  40 Асан Халидов Мехмедов – ПП „Българска социалдемокрация”

кметство с.Сенокос

№  43 Красимир Иванов Георгиев – ПП „Съюз на демократичните сили”

№  8    Михаил Атанасов Милчев – ПП „Българска социалистическа партия”

кметство с.Стражица

№  8    Севал Аптараманова Фадулова – ПП „Българска социалистическа партия”

№  7    Шукри Али Шукри – ПП „Движение за права и свободи”