Поредност на номерата на кандидатите за предстоящите ИЗБОРИ ‘2011

0
510

Централната избирателна комисия обявява следната поредност на номерата на партиите, коалициите от партии и инициативните комитети във връзка с изборите за президент и вицепрезидент на републиката на 23 октомври 2011 г.:

№ 1 Меглена Щилиянова Кунева – кандидат за президент Любомир Христов Христов – кандидат за вицепрезидент И К

№ 2 ПП “ГЕРБ”

№ 3 ПП “НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЕДИНСТВО”

№ 4 КП “СЪЮЗ НА ДЕСНИТЕ СИЛИ” – СДС, Обединени

Земеделци, ДП, Движение Гергьовден, ССД, БДС “Радикали”, БДФ”

№ 5 ПП “ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ”

№ 6 ПП “НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ”

№ 7 ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ”

№ 8 ПП „БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ”

№ 9 ПП “АТАКА”

№ 10 ПП „ДРУГАТА БЪЛГАРИЯ”

№ 11 ПП „ДЕМОКРАТИ ЗА СИЛНА БЪЛГАРИЯ”

№ 12 Алексей Илиев Петров – кандидат за президент

Николай Личков Георгиев- кандидат за вицепрезидент И К

№ 13 ПП “БЪЛГАРСКИ ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ”

№ 14 ПП “РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ”

№ 15 ПП “ПАРТИЯ ЗА ХОРАТА ОТ НАРОДА”

№ 16 Димитър Демиров Куцаров – кандидат за президент

Камелия Кирилова Тодорова – кандидат за вицепрезидент И К

№ 17 ПП “ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ”

№ 18 ПП “БЪЛГАРСКА ДЕМОКРАТИЧНА ОБЩНОСТ”

№ 19 Николай Кирилов Василев – кандидат за президент

Владимир Емил Савов – кандидат за вицепрезидент И К

№ 20 Светослав Емилов Витков – кандидат за президент

Венцислав Емилов Мицов – кандидат за вицепрезидент И К

№ 21 Венцислав Йорданов Йосифов – кандидат за президент

Емилиян Крумов Димитров – кандидат за вицепрезидент И К

Определеният номер е еднакъв за цялата страна и за гласуването извън страната и се отпечатва върху бюлетините и протоколите на СИК и ОИК в изборите за президент и вицепрезидент на републиката на 23 октомври 2011 г. Когато партия или коалиция от партии не е регистрирала кандидатска листа в изборите за президент и вицепрезидент на републиката, в бюлетината не се изписва нейният номер и за нея не се оставя празен ред. Определеният чрез този жребий номер на партия или коалиция от партии се вписва и в бюлетините в изборите за общински съветници и кметове на 23 октомври 2011 г., когато тази партия или коалиция от партии е регистрирана пред ОИК със същото наименование и състав, независимо дали за отпечатване в бюлетината е заявено пълното или съкратеното наименование на партията или коалицията.

 

ОБЩИНСКА ИЗБИРАТЕЛНА КОМИСИЯ

Жребий за определяне на поредните номера на партиите, коалициите от партии, местните коалиции и независимите кандидати в бюлетините в изборите за общински съветници и кметове на 2011

№ 22 – ПП “Европейска сигурност и интеграция”

№ 23 – ПП “Партия на Зелените”

№ 24 – Мирена Атанасова Протич – кандидат за кмет на община Балчик, издигнат от Инициативен комитет

№ 25 – Николай Добрев Ангелов – кандидат за кмет на община Балчик, издигнат от Инициативен комитет

№ 26 – ПП “Движение за равноправен обществен модел” ДРОМ

№ 27 – ПП “Обединени земеделци”

№ 28 – Коалиция “Зелена партия и Социалдемократи”

№ 29 – ПП “Политическо движение ЕВРОРОМА”

№ 30 – Коалиция “Единни за Община Балчик” (ПБЖ) и (ПХН)

№ 31 – ПП “Движение за европейска интеграция”

№ 32 – ПП “Обединен блок на труда – Българските лейбъристи”

№ 33 – Живко Русев Иванов – кандидат за общински съветник, издигнат от ИК

№ 34 – ПП “Зелените”

№ 35 – Минко Маринов Попов – кандидат за кмет на с. Соколово, издигнат от ИК

№ 36 – Тодор Иванов Георгиев – кандидат за кмет на с. Гурково, издигнат от ИК

№ 37 – ПП “Земеделски Народен Съюз”

№38 – Румен Петков Николов – кандидат за кмет на с. Кранево, издигнат от ИК

№39 – Милена Руменова Алексанрова – кандидат за общински съветник, издигнат от ИК

№40 – ПП “Българска социалдемокрация”

№ 41 – Огнян Илиев Дервенов -– кандидат за кмет на с. Оброчище, издигнат от ИК

№ 42 – ПП “Национално движение за стабилност и възход”

№ 43 – ПП “Съюз на демократичните сили”

№ 44 – ПП “Български социалдемократи”